Home*

Witamy

Zayka


Autentyczna indyjska restauracja

 

Nasza historia

Zayka, założona przez dwóch techników w lipcu 2015 r., Zaczęła swoją historię jako mała restauracja serwująca autentyczne i świeże dania kuchni indyjskiej .Nie idąc na kompromis pod wzgledem jakosci i usług Zayka po raz pierwszy w miescie serwuje goscią Hyderbadi Dum Biryani (tradycyjne danie kuchni indyjskiej ).Nasi szefowie przygotowywyjac dla Panstwa potrway wzoruja sie na tradycyjnych przepisach przywiezonych z Indii, które wyróżniaja restauracje na tle innych. Jedzenie przygotowywane jest przez wyszkolonego indyjskiego szefa kuchni pod nadzorem właściciela, aby zapewnić klientowi jak najlepsza jakość.

Reviews*

Kliknij Tutaj, Aby Udostępnić Swoją Opinię

 • Zayka
  Reviewed from Google

  4.6 out of 5 stars

  Kavya V
  Kavya V

  5 out of 5 stars

  posted 1 month ago

  Best Indian restaurant in Krakow!!! If one wants to experience the authentic Indian cuisine..DO VISIT!!
  Fresh food, good ambience with Indian touch and good service.

  Filip Vuković
  Filip Vuković

  5 out of 5 stars

  posted 2 months ago

  An excellent Indian restaurant. Affordable prices and outstanding service. Chicken Rezala and other chicken meals are perfect. I would recommend with that rice with 15 different spices. You will enjoy it.

  Lukas Ozimek
  Lukas Ozimek

  5 out of 5 stars

  posted 1 month ago

  Very tasty Indian food, good prices and service, totally recommend. I think it's the best Indian restaurant in Krakow.

Tasteful Recipes*

Menu

Dla tych, którzy zamierzają rozkoszować się smakiem indyjskich receptur, jest to idealne miejsce do spróbowania autentycznych indyjskich potraw z szerokim asortymentem (wegetariańskim i nie wegetariańskim). Mamy unikalny wybór przystawek, pieczywa, curry, napojów i deserów przygotowywanych w tradycyjnej recepturze, aby nadać daniu prawdziwie indyjskich smaków.

Wyświetl Pełne Menu

The Perfect Blend*

Sztuka Kulinarny

Zapewniamy intymne i odprężające wrażenia kulinarne, które oferuje coś innego dla lokalnych i zagranicznych patronów i zapewnia Państwu niezapomniane doświadczenie Indian Spice żywności w indyjskiej atmosferze.

Zarezerwować Stolik